Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve sakladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Verilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Müşterilerimizin ve site ziyaretçilerinin gizliliğini ve haklarını korumak amacıyla, ziyaretçiler hakkında hangi bilgileri topladığımızı ve topladığımız bilgilerle neler yaptığımızı açıklayan bir Gizlilik Politikası oluşturduk.

Bu Gizlilik Politikası, bu Web sitesinin kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgileri toplama, kullanma, bakım ve ifşa etme şeklimizi düzenler.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. Kullanıcıların bize emanet ettiği bilgileri korumaya kararlıyız.

Veri Toplama

Kullanıcılardan ürün ve hizmet siparişi için çevrimiçi formlar aracılığıyla kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplarız.

Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıkları hakkında da bilgi toplayabiliriz, örneğin, Web sitesinin sayfaları veya Kullanıcıların kaynağı olan etki alanları tarafından alınan benzersiz görünümlerin sayısını izleyerek. Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıklarını izlemek için "çerezler" kullanıyoruz.

Veri Kullanımı

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, tarafımızdan ve güvenilir iştiraklerimiz, bağımsız yüklenicilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından sunulan ürünler ve hizmetler hakkında Kullanıcılarla iletişime geçmek ve aksi takdirde Kullanıcıların bizimle ve bu bağlı kuruluşlar, bağımsız yükleniciler ve iş ortakları ile deneyimini geliştirmek için kullanabiliriz. .

Kullanıcı veritabanımız hiçbir zaman pazarlama veya posta gönderme amacıyla herhangi bir kuruluşa satılmayacaktır. Kişisel bilgiler, önceden onayınız olmadan iş ortaklarımıza satılmayacak veya başka bir şekilde aktarılmayacaktır, ancak topladığımız bilgileri, iyi niyet kararımızda geçerli yasalar uyarınca yapmak zorunda olduğumuzda üçüncü taraflara açıklayacağız.

Copyright © 2020 - TescilHosting.com - Tüm Hakkı Saklıdır.